بپرسیم

ترکیبی از بهترین افراد فنی و بازاریابی

بپرسیم حاصل خلاقیت ماست
تحقیقات بازار دیجیتال از حدود ۱۰ سال پیش در جهان آغاز شد و در طی یک دهه توانست نیمی از سهم تحقیقات بازار سنتی را بگیرد؛ امروزه محققان و بازاریابان با چالشی برای کاهش سیکل زمانی دریافت بازخوردهای مشتریان روبرو هستند تا برای کسب و کار خود سریعتر تصمیم گیری کنند.
«بپرسیم» به عنوان یکی از اولین شرکت های فعال در زمینه «تحقیقات بازار آنلاین» در ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با راه اندازی پلتفرم آنلاین نظرسنجی «بپرسیم» و بعدتر پلتفرم نظرسنجی «پرس‌آنلاین»؛ نسل جدیدی از نظرسنجی و تحقیقات بازار آنلاین را شروع کرد.
با فعالیت های مستمر «بپرسیم»، در مدت ۳ سال توانستیم به بیش از ۲۰۰ هزار کاربر مستقیم از سراسر ایران دست پیدا کنیم و با بهبود روند عملکرد و تطابق بیشتر با فرهنگ کشور، تغییراتی در نحوه پرسش سوالات، راستی آزمایی و اعتبارسنجی پاسخ‌ها به عمل بیاوریم. علاوه بر این با افزایش طیف خدمات خود به حوزه‌های SDK و نظرسنجی مستقیم، به شبکه‌ای عظیم از کاربران دست پیدا کردیم که دیگر نیاز به ثبت نام نیست و با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و متدهای یادگیری ماشین و تحلیل داده، به پاسخ‌های هر کاربر کیفیت می‌بخشیم.
بپرسیم همواره در تلاش است تا به کمک تیم فنی و تحقیقاتی حرفه‌ای خود با استفاده از بروزترین تکنیک‌های تحقیقات بازاریابی و بازارسازی، سازمان‌های مختلف را در جهت رسیدن به اهداف، افزایش سودآوری و کیفیت محصولات یاری کند و بتواند از طریق این تحقیقات گسترده و پویا تصویر ذهنی مثبتی را از سازمان ها در ذهن مشتریان ایجاد کند.
اکنون با داشتن جامعه آماری بسیار گسترده و متنوع از سراسر ایران، می‌توانیم صاحبان صنایع، برندها، آژانس‌های تبلیغاتی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر را در لحظه با مردم مرتبط سازیم و علایق و سلایق جامعه را با هزینه کم و در زمان اندک توصیف کنیم.
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

تیم بپرسیم با اتکا بر تجربیات مختلف، سعی بر آن دارد تا با همراه کردن فناوری‌های نوین، خدمات تحقیقات بازار را با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه کند.

اعضای تیم

داود مظفری

داود مظفری

مدیر اجرایی
پرهام سلطانی

پرهام سلطانی

توسعه اندروید
ناهید مظفری

ناهید مظفری

پشتیبانی
یاسر حمزه لوی

یاسر حمزه لوی

توسعه کسب و کار
ستایش مهدی‌زاده

ستایش مهدی‌زاده

دیجیتال مارکتینگ
فرزاد ابراهیم‌زاده

فرزاد ابراهیم‌زاده

تحلیل و آمار
انصار خوگر

انصار خوگر

روانشناس
عرفان سیدی

عرفان سیدی

توسعه دهنده iOS
جعفر خاک پور

جعفر خاک پور

مهندس داده
جعفر آخوندعلی

جعفر آخوندعلی

توسعه دهنده JS
علیرضا حمزه

علیرضا حمزه

گرافیست

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.