چرا با ما مشاوره می‌کنند؟

با شناخت بازار، شما با کارکرد محصول/خدمات و صنعت فعالیت بهتر آشنا می‌شوید. شناخت بازار اطلاعات زیادی در مورد پتانسیل بازار در اختیار شما قرار می دهد و در نهایت با تحلیل اطلاعات مشخص می‌شود که فعالیت در صنعت مورد نظر برای شما سودآور خواهد بود یا خیر!
اطلاعات به دست آمده از تحقیقات بازار به گزارشی ختم می‌شود که وضعیت برند را در بازار و به نسبت رقبا مشخص می کند، بررسی نقاط قوت و ضعف برند و فرصت ها و تهدیدهای محیطی سبب می شود با دیدی باز به مسیر خود ادامه دهید.
تا زمانی که یک صنعت را به خوبی نشناسید و از ویژگی‌ها و کارکردهای محصول یا خدمت آگاهی نداشته باشید، نمی‌توانید نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کنید و عملکرد خوبی در هیچ یک از حوزه های بازاریابی داشته باشید.

تحقیقات بازار در چه بخش‌هایی کاربرد دارد؟

کاربردهای تحقیقات بازار

برون‌سپاری

تحقیقات بازار را به بپرسیم بسپارید

اقدام به اجرای فعالیت‌های بازاریابی بدون آنکه تحقیقات بازار را به صورت کامل انجام داده باشید، مانند آن است که با چشم بند وارد مسابقه دو شوید! نه می توانید جلوی خود را ببینید، نه متوجه می شوید چه کسانی از شما سبقت گرفته‌اند یا چه کسانی جا مانده‌اند و نهایتا نخواهید فهمید در کجای مسیر هستید و به چه صورت می‌توانید در مسابقه برنده شوید!
امروزه شرکت‌های زیادی به دلیل افزایش رقابت در بازارها نیاز به اجرای پروژه‌های تحقیقات بازار دارند و به دلیل نیاز به کیفیت بالا بصورت برون سپاری اقدام می‌نمایند. کیفیت اجرای تحقیقات بازار به صورت آنلاین نیازمند پیاده‌سازی الگوریتم‌هایی است که بتواند کیفیت اطلاعات را تضمین کند و تا حد امکان از تقلب‌های احتمالی جلوگیری کند.
پلتفرم بپرسیم با پیاده سازی چندین الگوریتم مختلف این امکان را برای کسب و کارها ایجاد کرده است و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از کیفیت نظرسنجی به تدوین استراتژی بازاریابی بپردازید.
اما برون سپاری در مواقعی مقرون به صرفه است که تنها نیاز باشد تحقیقات انگشت شماری اجرا نمود که این خود با توسعه شرکت‌ها و جلوگیری از شکست های احتمالی در بازار متضاد است. از اینرو اگر شرکتی واحد تحقیقات بازار را خود دارا باشد می تواند کلیه مسائل بازاریابی را شناسایی و به منظور اتخاذ تصمیمات مدیریتی در زمینه بازار پروژه های تحقیقات بازار را اجرا نماید.

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.