معرفی

چرا با ما مشاوره کنید؟

تا زمانی که یک صنعت را به خوبی نشناسید، نقاط قوت و ضعف کسب و کار را شناسایی نکنید و از ویژگی ها و کارکردهای محصول یا خدمت آگاهی نداشته باشید، نمی توانید عملکرد خوبی در هیچ یک از حوزه های بازاریابی داشته باشید.
شناسایی بازار سبب می شود صنعت و صنف مربوط، کارکرد محصول یا خدمات شناخته شود. شناخت بازار اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم پتانسیل بازار را شناسایی و تحلیل کنیم به این صورت مشخص می شود فعالیت در صنعت مورد نظر برای شما سودآور خواهد بود یا خیر.
تمام اطلاعات به دست آمده از تحقیقات بازار به گزارشی می رسد که وضعیت برند را در بازار و به نسبت رقبایش مشخص می کند. همچنین بررسی نقاط قوت و ضعف برند و فرصت ها و تهدیدهای محیطی سبب می شود با دیدی باز به مسیر خود ادامه دهید.

کاربرد‌ها

تحقیقات بازار در چه بخش‌هایی کاربرد دارد؟

برون‌سپاری

تحقیقات بازار را به ما بسپارید

اقدام به اجرای فعالیت های بازاریابی بدون آنکه تحقیقات بازار را به صورت کامل انجام داده باشید، مانند آن است که با چشم بند وارد مسابقه دو شده باشید! نه می توانید جلوی خود را ببینید، نه متوجه می شوید چه کسانی از شما سبقت گرفته اند یا چه کسانی جا مانده اند و نهایتا نخواهید فهمید در کجای مسیر هستید و به چه صورت باید مسابقه را به پایان برسانید.
امروزه شرکتهای زیادی به دلیل افزایش رقابت در بازارها نیاز به اجرای پروژه های تحقیق بازار دارند که به دلیل عدم توانایی در اجرای آن بصورت برون سپاری اقدام می نمایند . اما برون سپاری در مواقعی مقرون به صرفه است که تنها نیاز باشد تحقیقات انگشت شماری اجرا نمود که این خود با توسعه شرکتها و جلوی گیری از شکست های احتمالی در بازار متضاد است . از اینرو اگر شرکتی واحد تحقیقات بازار را خود دارا باشد می تواند کلیه مسائل بازاریابی را شناسایی و به منظور اتخاذ تصمیمات مدیریتی در زمینه بازار پروژه های تحقیقات بازار را اجرا نماید.

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.