معمای شناخت کاربر

مدیران یک کسب و کار به خوبی می‌دانند که استفاده از پرسشنامه کاغذی برای نظرسنجی مشتری به دلیل صرف هزینه و زمان بسیار زیاد، کُندی بیش از اندازه در تحلیل و دسترسی به نتایج، در دنیا منسوخ شده است.
همچنین یکپارچه سازی ابزارها یکی از نیازمندی‌های مدیران تحقیقات بازار و بازاریابی است که در سازمان سیستم CRM‌ یا باشگاه مشتریان یا صدای مشتری را پیاده‌سازی کرده‌اند. بپرسیم این امکان را به راحتی در اختیار مدیران قرار می‌دهد و به میزان زیادی بررسی‌های دستی را در فرایندها حذف و فرآیند انجام آن را ساده و اتوماتیک کرده است.‌

چرا باید از کاربران در مورد خدمات خود نظرسنجی کنیم؟

با شناخت شخصیت هر کاربر، می توانید خدمات کسب و کارتان را مطابق با نیاز آن‌ها شخصی‌سازی و یا مطابق با آن قیمت گذاری کنید، داده‌های زیر قطعا به شما کمک شایانی خواهد کرد:

  • جنسیت
  • گروه سنی
  • دهک درآمدی
  • دستگاه‌های مورد استفاده
  • موقعیت جغرافیایی
  • پاسخ یک سوال

راه‌کارها

راه‌کارهای ما

پیشنهاد محصول
قیمت گذاری
بازاریابی هدفمند
عنوان راه‌کار

نحوه استفاده

دسترسی راحت با REST API

شاید تا به حال شنیده باشید API مخفف عبارت Application Programming Interface است که به برنامه نویسان امکان رد و بدل کردن اطلاعات مابین پلتفرم های مختلف را از طریق ارسال یک درخواست HTTP(S) ساده و فراخوانی متدهای مورد نظر می‌دهد.
سهولت در استفاده از وب‌سرویس باعث شده تا بتوان از آن در هر ابزار و هر پلتفرمی استفاده کرد؛ سرویس شناخت کاربر فقط با یک درخواست حاوی شماره موبایل یا ایمیل از طریق این وب‌سرویس می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را ارائه دهد.

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.