تحقیقات بازار مرتبط و معنی دار

از زمانی که علم تحقیقات بازار تجزیه و تحلیل نظرسنجی بر اساس سن، جنسیت، محل زندگی و درآمد افراد را هدف قرارداده راهی طولانی طی شده است. دیگر اجباری برای شناخت کورکورانه مخاطبان توسط محققان وجود ندارد.

بپرسیم با استفاده از علم داده‌ها و الگوریتم‌های متنوع اطلاعات بیشتری در مورد نتایج نظرسنجی و کاربران پاسخگو در اختیار شما قرار میدهد.

انتخاب افراد براساس شخصیت

با استفاده از ویژگی شخصیت کاربران می توانید هنگام انتخاب مخاطب، فیلتر شخصیتی مد نظر خود را از میان شخصیت‌های گوناگون انتخاب کنید تا با مرور اطلاعات حاصل، نتایج روشن‌تری به دست آورید.

استفاده از پرسونا کاربران به شما این قدرت را می‌دهد تا به صورت گروه بندی شده نظرسنجی کنید و پاسخ‌ها را مقایسه کنید.

نمودار شخصیت

چه بازاریاب با تجربه باشید و چه نباشید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به راحتی جامعه هدف خود را بهتر بشناسید و پاسخ‌های جمع‌آوری شده را با اطلاعات بهتری و به سادگی یک نمودار مشاهده و تحلیل کنید.

شما می‌توانید حتی نسبت تغییر شخصیت‌ها در هر پاسخ را با تغییر خطوط نمودارها درک کنید؛ با استفاده از این داده‌ها حالا می‌توانید عمیق‌تر نتایج را بررسی کرده و تصمیمات بهتری بگیرید.

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.