فیلترهای پیش‌فرض

با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید جامعه هدف مورد نیازتان را بر اساس معیارهایی چون جنسیت، سن، محل زندگی و … انتخاب کنید. با انتخاب فیلترهای انتخاب شده می‌توانید تحلیل دقیق‌تری از نحوه رفتاره کاربران داشته باشید.

فیلتر بر اساس سوال و پاسخ

با فیلتر کردن پاسخ‌های جمع‌آوری شده می‌توان یک زیر مجموعه داده‌ای ایجاد نمود تا تحلیل دقیق‌تری از نحوه پاسخگویی و رفتار کاربران داشت.

گزینه‌ها را مستثنی کنید

همانند فیلتر کردن، عکس این قابلیت را نیز می‌توان با مستثنی کردن یک گزینه زیر مجموعه داده‌ای ایجاد کرد.

فیلترهای پیشرفته

برای فیلترکردن داده ‌ها علاوه برگزینه‌های پیش‌فرض، می‌توانید مواردی چون وضعیت اشتغال، تحصیلات، سیستم عامل و ... را اضافه کرده و به بینش دقیق‌تری نسبت به مخاطبان خود دست پیدا کنید.

جمعیت شناسی مخاطبان

تمامی نتایج همراه با داده‌های جمعیت شناختیست که از کاربران پاسخگو دریافت نموده‌ایم. این اطلاعات دست اول در فواصل متنوع و با استفاده از نظرسنجی‌های جمعیت شناختی و جمع آوری می‌شود و به شما کمک می‌کند تا دید بهتری نسبت به پاسخ دهندگان خود به دست آورید.

راستی آزمایی پاسخ‌ها

پاسخ‌های جمع‌آوری شده توسط سامانه‌های مختلف به صورت مرتب بر اساس روش‌های مختلفی نظیر میانگین زمان پاسخ دهی، گزینه های انتخاب شده، سوال تکراری، سوالات منطقی و به طور کلی رفتار کاربران بررسی شده و بعد از گذشت دوره زمانی آزمایشی چنانچه سطح عملکرد کاربر ضعیف باشد، نظرسنجی برای وی ارائه نخواهد شد.

اعتبار پاسخ‌ها

کاربران بر اساس نحوه پاسخ‌دهی و عملکردشان در چهار سطح قرار می‌گیرد که اختلاف هر یک از سطوح ۱۰٪ است و نمره پایینتر از ۷۰٪ توانایی پاسخگویی به پرسشنامه‌ها را ندارد. همچنین هنگام اجرای نظرسنجی قابلیت انتخاب هر سطح اعتبار وجود دارد.

بپرسیم در یک نگاه

بپرسیم اولین پلتفرم نظرسنجی آنلاین برپایه وبسایت و اپلیکیشن است که با ارائه خدمات متنوع مبتنی بر نظرسنجی به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتر و هزینه پایین‌تر نتایج مورد نیاز خود را در زمینه تحقیقات بازار به دست آورده و با استفاده از اطلاعات حاصله برای درک بهتر جامعه به جهت راه اندازی یا گسترش تجارت و شناخت آسیب های محصول، از متضرر شدن کسب و کار جلوگیری کرده و بر در آمد خود بیافزایید.

خبرنامه بپرسیم

ما هم مثل شما از هرزنامه بیزاریم، به همین دلیل فقط مطالب مفید و اطلاعیه‌هایی در مورد جشنواره‌ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.